آگهی رایگان

گزارش کپی رایت

English Text

در نظر داشته باشید سایت تمپ ها در صورت دریافت اخطار از سوی سایت های همکار در ایران و خارج از ایران در خصوص نقض قوانین کپی رایت بلافاصله اقدام به حذف محتوای گزارش شده خواهد کرد، بدیهی است در صورت وجود صفحه مشابه url مطلب حذف شده ریدایرکت میشود و در صورت عدم وجود با صفحه ۴۰۴ روبرو خواهید شد.

لطفا در صورت نیاز به شکایت از کاربران سایت تمپ ها و کارشناسان در خصوص کپی محتوا ی تولید شده با ایمیل زیر مکاتبه نمایید

share@temphaa.com

در ابتدای کار سعی ما بر این است با کسب اجازه از صاحب محتوای تولید شده اقدام به درج محتوا و یا ترجمه محتوا برای اشتراک با شما نماییم، به صورت پیش فرض در راستای بالا بردن کیفیت خدمات ابزار طراحی سایت و سئو روز به روز در صدد تکمیل وب سایت تمپ ها برای شما کاربران گرامی هستیم و در آینده ای نزدیک نیز اقدام به طراحی و توسعه پلاگین ها، افزونه ها و کامپوننت هایی که جای خالی آنها احساس میشه خواهیم نمود.

همچنین همانطور که میدانید وب سایت گوگل و بینگ در صورت ارسال اخطار نقض قانون کپی رایت و یا (Complaint) شکایت از سوی ORIGINAL URLS با  ALLEGEDLY INFRINGING URLS برخورد حذف url از ایندکس موتور جستجوی خود مینمایند. و سایت های متخلفی که شکایت زیادی دریافت کرده باشند با عاقبت بدی روبرو خواهند شد.

پس به علامت © روی تصاویر و کنار عنوان پست های ارسالی و همچنین نوشته (Copyright) در ابتدای نوشته، پست و مطالب تمپ ها دقت فرمایید که در صورت کپی محتوا بدون اطلاع قبلی اعضای وب سایت تمپ و عدم ارسال پیام به ایمیل share@temphaa.com آدرس سایت و صفحه محتوا ی کپی کننده و تغییر دهنده نوشته به lumendatabase.org گزارش خواهد شد و از طریق قانون جرایم رایانه ای نیز پیگیر خواهیم شد. ما همواره سایت های همکاران گل و دوستداشتنی خودمون رو رصد میکنیم.

با تقدیم احترامات فراوان

مدیریت سایت تمپ ها

سعید سلطانی